TOPTAN SATIŞ

DEKON GRUP, Özel Bayilik anlaşmalarına sahip olduğu global markaların ürünlerini, satın alma ve dağıtım avantajlarını kullanarak, yurtiçi ve yurt dışı pazarlarda toptan satışını gerçekleştirmektedir.
 
DEKON Grup İZMİR Merkez Depolarından ve şubelerden direk sevkiyat çözümleriyle, bireysel ve kurumsal müşterilerine, tedarikte zaman ve maliyet avantajları sunarak inşaat sektörünün en büyük ve en ucuz toptan  satış operasyonlarını yürütmektedir. Bu operasyonlarda müşterilerini en uygun fiyatlarla inşaat malzemeleri ile buluşturmayı hedefleyen DEKON GRUP bu sayede mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmektedir.
 
İnşaat malzemeleri konusnda satış ve satış sonrası hizmetlerini titizlikle yürüten ve her geçen dönemde ülke genelinde uygun lokasyonlarda açılan şubelerle, yerinde hizmet ve servis çözümü üretebilen altyapısıyla, müşterilerin istek ve beklentilerini karşılayan çözümler üretmektedir.
 
İnşaat malzemelerinde Toptan Satış talepleri, kurumsal iş akışları çerçevesinde yürütülerek müşteri istek ve beklentileri karşılayacak çözümler oluşturulur. Gelen talepler, genel müdürlük satış ve pazarlama departmanı tarafından onaylandıktan sonra, talebin geldiği lokasyona en yakın depolardan yada merkez depolardan transferi en kısa sürede yapılabilecek kurum içi iletişimlerle çözülür. Ürün teslimatları ve sonrasında oluşabilecek tüm aksaklıklar, genel müdürlüğe bağlı grup lojistik firma desteğiyle takip edilerek, en sağlıklı talep karşılama hizmetleri yürütülür.
 
İnşaat Sektörü ürün ve hizmetlerinde, DEKON GRUP Toptan Satış Avantajlarından faydalanmak için, en yakın şubelerimiz ve satış pazarlama departmanlarımız, beklentilerinizi karşılayacak çözümler üretmek için siz değerli müşterilerini bekliyor.

 

MAĞAZACILIK

DOĞRU ÜRÜNÜ DOĞRU FIYATLA ARTIK ÇOK YAKININIZDA.

DEKON GRUP, INŞAAT SEKTÖRÜNÜN GLOBAL MARKA DEĞERINE SAHIP FIRMA ÜRÜNLERINI, INŞAAT MALZEMELERININ MÜŞTERILERININ BULUNDUĞU LOKASYONLARDAKI ŞUBELERINDE DE SATIŞINI GERÇEKLEŞTIRMEKTEDIR. DEKON GRUP ŞUBELERINDE TOPTAN SATIN ALMA YAPILABILDIĞI GIBI, SON TÜKETICININ ISTEK VE BEKLENTILERINI KARŞILAYAN PERAKENDE SATIŞLARDA YAPILABILMEKTEDIR. DEKON GRUP ŞUBELERINDE, PROFESYONEL YÖNETICILER, SATIŞ DANIŞMANLARI VE MAĞAZA MÜŞTERI TEMSILCILERIYLE TEK MAĞAZADAN TÜM BEKLENTILERINIZI KARŞILAYACAK HIZMETLER ÜRETILIR. MAĞAZAYA GELEN MÜŞTERININ TALEBINE GÖRE INŞAAT MALZEMELERI ILGILI HER TÜRLÜ TEKNIK BILGILENDIRMEYI ALABILDIKLERI GIBI, PERAKENDE ALIŞVERIŞLER IÇIN ALTERNATIF ÖZELLIKLERE SAHIP ÜRÜNLER ARASINDA KARŞILAŞTIRMA YAPARAK, SEKTÖREL ÜRÜN UYGULAMA TECRÜBESINE SAHIP SATIŞ TEMSILCILERINDEN DE, PROFESYONEL DESTEK ALABILMEKTEDIRLER. ONLARCA MARKA ÜRÜNÜN BINLERCE SEÇENEĞININ ALTERNATIFLERLE SUNULDUĞU MAĞAZALARDA, BÜTÇEYE VE UYGULAMA ALANLARINA GÖRE PERAKENDE ALIŞVERIŞ IMKÂNLARI SUNULMAKTADIR. ÖZELLIKLE MARKA ÜRÜNLERIN KARŞILAŞTIRMALI OLARAK MÜŞTERILERIN KENDI LOKASYONLARINDA ALIŞVERIŞ YAPMA IMKÂNI TANIYAN MAĞAZALARIMIZ HER GÜN YENI AÇILAN MAĞAZALARIMIZLA BÜYÜMEYE DEVAM ETMEKTEDIR. DOĞRU ÜRÜNÜ, DOĞRU FIYATA BULABILECEĞINIZ VE PROFESYONEL DESTEK ALARAK GARANTILI ALIŞVERIŞ IMKÂNLARINA SAHIP OLACAĞIZ DEKON GRUP ŞUBELERIMIZ ARTIK ÇOK YAKININIZDA.